Blog

Płytki z Opoczna – tradycja i nowoczesność

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
Opoczno to marka znana już od dziesięcioleci. Polacy bardzo chętnie sięgają po jej wyroby, ponieważ są solidne, wytrzymałe i przede wszystkim świetnie prezentują się w różnych pomieszczeniach domowych i nie tylko. Dziś kilka słów o firmie, która swoimi płytkami podbija nie tylko Polskę, ale i całą Europę.

Z okazji świąt...

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2019 wszystkim naszym współpracownikom oraz klientom życzymy dużo zdrowia i radości. Właściciele i pracownicy sklepu Glassdex.pl

Płytki ceramiczne – pomysł na dekorację ścian łazienkowych

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
Polacy w bardzo różny sposób wykańczają swoje mieszkania. Jedni wolą nowoczesne aranżacje, inni wręcz przeciwnie. Jednak niezależnie od stylu w jakim urządzane są mieszkania jeden element powtarza się bardzo często – są to płytki ceramiczne umieszczane na ścianach łazienek.

Jeśli nie w domu to gdzie? Zastosowanie paneli szklanych w miejscach publicznych

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
Mówiąc o panelach szklanych zazwyczaj mamy przed oczami pięknie ułożone szkło z barwnym nadrukiem nad blatem w kuchni lub w łazience. Warto jednak wiedzieć, że zalety szklanych paneli są doceniane również przez przedsiębiorców. Szklane płyty doskonale sprawdzają się w wielu branżach, szczególnie usługowych.

Skąd biorą się wzory na panelach?

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
W sklepach dostępne są panele szklane w wielu różnych opcjach. Niektóre z nich to ogromne płachty hartowanego szkła w jednolitym kolorze. Inne są przezroczyste i tylko struktura odróżnia je od zwyczajnych szyb.
Pokaż 1 do 5 z 18 (1 Strona)
Porównaj