Blog

Płytki ceramiczne – pomysł na dekorację ścian łazienkowych

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
Polacy w bardzo różny sposób wykańczają swoje mieszkania. Jedni wolą nowoczesne aranżacje, inni wręcz przeciwnie. Jednak niezależnie od stylu w jakim urządzane są mieszkania jeden element powtarza się bardzo często – są to płytki ceramiczne umieszczane na ścianach łazienek.

Jeśli nie w domu to gdzie? Zastosowanie paneli szklanych w miejscach publicznych

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
Mówiąc o panelach szklanych zazwyczaj mamy przed oczami pięknie ułożone szkło z barwnym nadrukiem nad blatem w kuchni lub w łazience. Warto jednak wiedzieć, że zalety szklanych paneli są doceniane również przez przedsiębiorców. Szklane płyty doskonale sprawdzają się w wielu branżach, szczególnie usługowych.

Skąd biorą się wzory na panelach?

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
W sklepach dostępne są panele szklane w wielu różnych opcjach. Niektóre z nich to ogromne płachty hartowanego szkła w jednolitym kolorze. Inne są przezroczyste i tylko struktura odróżnia je od zwyczajnych szyb.

Panele szklane – dlaczego warto je wybrać?

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
Płytki ceramiczne i mozaika to od dziesięcioleci najpopularniejszy materiał wykończeniowy stosowany w polskich kuchniach. Od kilku lat pojawił się materiał alternatywny jakim są panele szklane. Mają one wiele zalet, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania remontu kuchni lub łazienki.

5 rzeczy, których nie lubią panele szklane

Opublikowane przez     Blog      0 Komentarzy
Panele szklane z dnia na dzień są bardziej popularne. Doskonale prezentują się zarówno w kuchni jak i w łazience. Coraz częściej panele wykorzystywane są również do ozdabiania sypialni czy salonów. Zanim jednak kupisz i zamontujesz w swoim domu ozdoby ze szkła musisz wiedzieć co źle wpływa na nie i może je uszkodzić.
Pokaż 1 do 5 z 16 (1 Strona)
Porównaj