Blog

Technologie nadruku wzorów na panelach szklanych

Opublikowane przez     Blog      12 Komentarzy
Kupując panele szklane większość nabywców nie ma pojęcia, w jakiej technologii zostały one przyozdobione pięknymi grafikami. Choć wydaje się to mało ważne, wcale tak nie jest.

Kolorowe motywy na szklanych panelach do kuchni

Opublikowane przez     Blog      2 Komentarzy
Moda na elementy wykończeniowe do pomieszczeń kuchennych stale się zmienia. Jednego dnia modne są płytki ceramiczne, za chwilę lepiej wybrać mozaikę lub panele szklane. Jednym z przejawów obecnie panującej mody są płytki, panele i mozaiki z nadrukami.

Płytki XXL – to musisz wiedzieć!

Opublikowane przez     Blog      1 Komentarzy
Piękne, duże płytki na ścianie czy podłodze to marzenie coraz większej grupy Polaków. Prezentują się wspaniale. Zachwycają swoim pięknem i coraz częściej pojawiają się w naszych domach.

Stylowa czerń w łazience

Opublikowane przez     Blog      18 Komentarzy
Najbardziej wyszukane stroje czy meble bardzo często są w kolorze czarnym. Jak okazuje się czerń nadaje elegancji również wnętrzom.

Płytki z Opoczna – tradycja i nowoczesność

Opublikowane przez     Blog      32 Komentarzy
Opoczno to marka znana już od dziesięcioleci. Polacy bardzo chętnie sięgają po jej wyroby, ponieważ są solidne, wytrzymałe i przede wszystkim świetnie prezentują się w różnych pomieszczeniach domowych i nie tylko. Dziś kilka słów o firmie, która swoimi płytkami podbija nie tylko Polskę, ale i całą Europę.
Pokaż 1 do 5 z 22 (1 Strona)
Porównaj