PANELE SZKLANE LISTWY SZKLANE MOZAIKA SZKLANA PŁYTKI CERAMICZNE PŁYTKI SZKLANE

PANELE SZKLANE

PANELE SZKLANE

dekoracje szklane wykonane w najnowszej technologii druku cyfrowego

LISTWY SZKLANE

LISTWY SZKLANE

Estetyczne wykoczenie kompozycji na ścianie

MOZAIKA SZKLANA

MOZAIKA SZKLANA

Różnorodne kompozycje o niepowtarzalnych walorach dekoracyjnych

PŁYTKI CERAMICZNE

PŁYTKI CERAMICZNE

Szeroki wybór płytek dobranych według kolekcji, dzięki czemu stworzysz wspaniałe kompozycje.

PŁYTKI SZKLANE

PŁYTKI SZKLANE

Dekoracyjne płytki o różnych strukturach i w szerokiej gamie kolorystycznej

O nas

O nas

Nasza firma od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji i sprzedaży szklanych i ceramicznych elementów dekoracyjnych do aranżacji pomieszczeń

Od pierwszych dni działania przedsiębiorstwa postawiliśmy na szklane panele, listwy i mozaiki. Na początku ozdoby wychodzące z naszych pracowni wykonane były z barwnego szkła.

W 2014 roku uzupełniliśmy park maszynowy o urządzenia umożliwiające produkcję szkła zdobionego nadrukiem cyfrowym. Od tego czasu w naszej ofercie na stałe zagościły panele szklane oraz mozaiki, na których drukowane są grafiki oraz fotografie. Do dnia dzisiejszego jesteśmy jedną z nielicznych firm produkujących szklane dekoracje zdobione tą technologią. Nasi klienci mogą wybrać panele z nadrukiem spośród setek różnych dostępnych w wzorów. Jesteśmy też otwarci na propozycje klienta i na jego życzenie możemy umieścić na nich niemal każdy wzór graficzny.

Do niedawna nasza firma specjalizowała się tylko w produkcji szklanych elementów wyposażenia wnętrz. W 2015 roku poszerzyliśmy nasz park maszynowy, co pozwoliło nam powiększyć ofertę o płytki, mozaiki oraz inne ozdoby wykonane z ceramiki.

Obecnie oferujemy naszym klientom panele i listwy wykonane z różnych rodzajów szkła w tym również ze szkła Lacobel. Ponadto można u nas nabyć płytki oraz mozaiki szklane i ceramiczne. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie można ozdobić nadrukiem cyfrowym.

Glassdex producent paneli szklanych zapraszama do współpracy.

Producent paneli szklanych

Producent Paneli Szklanych

Podążając za światowymi trendami dekoracji pomieszczeń mieszkalny wprowadziliśmy do oferty panele szklane, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem rynku. Stanowia doskonałą alternatywę dla płytek ceramicznych stosowanych do wykończenia ścian.

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne

Mimo szału na modne obecnie dekoracje, panele i płytki ze szkła, warto spojrzeć na rzucany przez nie cień. Tam bowiem znajdziemy modne przez dekady płytki ceramiczne, bez których w dalszym ciągu wielu z nas nie wyobraża sobie łazienki lub kuchni a nieraz i innych pomieszczeń, np. salonu.

Mozaiki Szklane

Mozaiki Szklane

Szklane mozaiki, choć zbudowane w identyczny sposób, mogą różnić się od siebie diametralnie (można wykonać praktycznie dowolną mozaikę, ograniczenie stanowi jedynie wyobraźnia twórcy). Jeśli tej mu zabraknie, można wykorzystać któryś z wzorów dostępnych w licznych szablonach. Są tam do wyboru zarówno futurystyczne pejzaże, klasyczne widoki, jak i obrazy przedstawiające np. naturę. Możliwości jest mnóstwo, a to sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Płytki Szklane

Płytki Szklane

Podążając za światowymi trendami dekoracji pomieszczeń mieszkalny wprowadziliśmy do oferty płytki szklane, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem rynku. Stanowia doskonałą alternatywę dla płytek ceramicznych stosowanych do wykończenia ścian.

Listwy szklane

Listwy szklane

Listwy szklane to estetyczny sposób na uzupełnienie kompozycji na ścianie. Nasze listwy szklane to idealny sposób na nadanie łazience oryginalnego designu. W naszej ofercie znajdziecie szerki wybór listw dostępnych w wielu kolorach oraz róznych wymiarach. Najmniejsza szerokość to 10 mm, a największa długość to 1000 mm.

Dane kontaktowe

Dane firmy

P.P.H.U GLASSDEX

KRUSZEWIEC 110

26-300 OPOCZNO

NIP: 768-17-37-299

biuro@glassdex.pl

Biuro obsługi klienta
Dział produkcji

BOGDAN

691 782 056

Porównaj