Kolorowe motywy na szklanych panelach do kuchni

Kolorowe motywy na szklanych panelach do kuchni

Moda na elementy wykończeniowe do pomieszczeń kuchennych stale się zmienia. Jednego dnia modne są płytki ceramiczne, za chwilę lepiej wybrać mozaikę lub panele szklane. Jednym z przejawów obecnie panującej mody są płytki, panele i mozaiki z nadrukami. Również w naszym sklepie można zamówić spersonalizowane szklane panele kuchenne z barwnymi motywami. Co może się na nich znaleźć?

Szklane panele

Dostępne w naszym sklepie panele szklane to dużych rozmiarów płyty wykonane ze szkła hartowanego. Sam możesz zadecydować o tym o wygładzie oraz wielkości zamawianych paneli. W sklepie dostępne są szklane panele w standaryzowanych rozmiarach, jednak po zgłoszeniu zapotrzebowania na płyty innej wielkości producent przygotowuje je specjalnie na zamówienie.

Kolorowe motywy

Szklane panele doskonale sprawdzają się przede wszystkim w kuchni, gdzie chronią najbardziej newralgiczne miejsca takie jak ściana nad blatem użytkowym czy kuchenką. Jednak ich funkcją jest nie tylko ochrona ścian, ale również ich dekorowanie. Stąd też bardzo często na kuchennych panelach szklanych umieszczane są kolorowe zdjęcia i grafiki.

Gdzie szukać zdjęć?

Wybierając panele szklane do swojej kuchni można skorzystać z kilkudziesięciu wzorów znajdujących się w naszych zasobach. Wystarczy wskazać wybrany motyw, a my nadrukujemy go na zamówionych panelach. To jednak nie jedyna opcja. Często zdarza się, że klienci mają własne pomysły na dekoracje paneli ściennych. W takim wypadku wystarczy przynieść wybrane zdjęcie lub grafikę w formie cyfrowej do naszego sklepu. Pracownicy sprawdzą, czy można ją umieścić na panelach. Jeśli jakość fotografii oraz jej parametry będą odpowiednie, wówczas już po kilku dniach klient może cieszyć się pięknymi i niepowtarzalnymi panelami z indywidualnym nadrukiem w swojej kuchni.

Moda na materiały wykończeniowe do wnętrz bardzo szybko się zmienia. Są jednak elementy, które ze względu na praktyczne zastosowanie zostają w naszych domach przez długie lata. Wśród nich znalazły się panele szklane. Są nie tylko ładne, ale przede wszystkim bardzo praktyczne.

Compare