Blog

Mozaika szklana, czyli zaskakujące efekty

Posted by     Blog      0 Comments
Mozaika szklana ma wiele zastosowań w mieszkaniu, jak i na zewnątrz. Co ma spore znaczenie, zważywszy, że wykorzystywana najczęściej w pomieszczeniach budynków i mieszkań, spotkała się z zainteresowaniem, które wypchnęło jej realizację w plener. A to znaczy, że ma w sobie to coś, niezbędną elastyczność i możliwości, że sprawdza się w różnych kontekstach. Nie tylko w zaciszu domowym. Można też śmiało powiedzieć, że wpływ na to zapewne mają dostępn

Panele szklane – witalność, otwartość i przejrzystość

Posted by     Blog      0 Comments
Panele szklane coraz częściej pojawiają się w aranżacjach wnętrz. Chętnie są montowane w polskich kuchniach i łazienkach. Mówi się o nich na różne sposoby – spełniają dekoracyjną rolę, przełamują sztampę, czy pewną powtarzalność, do której jesteśmy przyzwyczajeni, odmieniają nasze pomieszczenia w sposób naprawdę wyjątkowy, a ponadto są odporne na wodę, czy wilgoć. Czy to wszystko prawda, czy jedynie chwyt marketingowy. Najprościej byłoby powiedzi

Metalizacja użytkowa

Posted by     Blog      0 Comments
Metalizacja to proces, który do tej pory kojarzył się przede wszystkim z przemysłowym wykorzystaniem tej unikatowej techniki powlekania materiałów. Od niedawna metalizowane przedmioty pojawiają się zarówno w naszych domach jak i w przestrzeni publicznej.

Technologie nadruku wzorów na panelach szklanych

Posted by     Blog      0 Comments
Kupując panele szklane większość nabywców nie ma pojęcia, w jakiej technologii zostały one przyozdobione pięknymi grafikami. Choć wydaje się to mało ważne, wcale tak nie jest.

Kolorowe motywy na szklanych panelach do kuchni

Posted by     Blog      0 Comments
Moda na elementy wykończeniowe do pomieszczeń kuchennych stale się zmienia. Jednego dnia modne są płytki ceramiczne, za chwilę lepiej wybrać mozaikę lub panele szklane. Jednym z przejawów obecnie panującej mody są płytki, panele i mozaiki z nadrukami.
Showing 1 to 5 of 25 (1 Pages)
Compare