Blog

Technologie nadruku wzorów na panelach szklanych

Posted by     Blog      27 Comments
Kupując panele szklane większość nabywców nie ma pojęcia, w jakiej technologii zostały one przyozdobione pięknymi grafikami. Choć wydaje się to mało ważne, wcale tak nie jest.

Kolorowe motywy na szklanych panelach do kuchni

Posted by     Blog      44 Comments
Moda na elementy wykończeniowe do pomieszczeń kuchennych stale się zmienia. Jednego dnia modne są płytki ceramiczne, za chwilę lepiej wybrać mozaikę lub panele szklane. Jednym z przejawów obecnie panującej mody są płytki, panele i mozaiki z nadrukami.

Płytki XXL – to musisz wiedzieć!

Posted by     Blog      1 Comments
Piękne, duże płytki na ścianie czy podłodze to marzenie coraz większej grupy Polaków. Prezentują się wspaniale. Zachwycają swoim pięknem i coraz częściej pojawiają się w naszych domach.

Stylowa czerń w łazience

Posted by     Blog      20 Comments
Najbardziej wyszukane stroje czy meble bardzo często są w kolorze czarnym. Jak okazuje się czerń nadaje elegancji również wnętrzom.

Płytki z Opoczna – tradycja i nowoczesność

Posted by     Blog      34 Comments
Opoczno to marka znana już od dziesięcioleci. Polacy bardzo chętnie sięgają po jej wyroby, ponieważ są solidne, wytrzymałe i przede wszystkim świetnie prezentują się w różnych pomieszczeniach domowych i nie tylko. Dziś kilka słów o firmie, która swoimi płytkami podbija nie tylko Polskę, ale i całą Europę.
Showing 1 to 5 of 22 (1 Pages)
Compare