PROJEKTOWANIE I USŁUGI

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Estetyka pomieszczeń jak również indywidualny ich charakter mają dla nas coraz większe znaczenie. Większość z nas marzy o niepowtarzalnym wnętrzu swojego domu lub mieszkania oraz o jego unikalnym charakterze. Aby zrealizować te marzenia nasza firma wprowadziła usługę wykonania projektu dzięki któremu w szybki i łatwy sposób zobaczymy wizualizacje naszej łazienki lub kuchni.

 

Aby wykonać Projekt należy:

 

 • Dokonać wyboru kolekcji płytek i dekoracji które mają być użyte przy realizacji projektu lub pozostawić go w gestii naszych projektantów.
 • Przekazać jak najdokładniejsze informacje do naszego projektanta
 • Przesłać dokładne wymiary pomieszczeń tj. długość i wysokość ścian, wymiary drzwi i okien, wymiary skosów i wnęk oraz proponowane rozmieszczenie wyposażenia. Najlepszą formą przekazania tych informacji jest przesłanie projektu budowlanego lub zdjęć na których należy umieścić dokładne wymiary pomieszczenia.
 • Przesłać sugestie dotyczące Państwa oczekiwań związanych z projektowanym pomieszczeniem.
Warunki wykonania usługi projektowania:
 • Rozpoczęcie tworzenia wizualizacji następuje po zaksięgowaniu wpłaty za usługę oraz ustaleniu wszelkich szczegółów dotyczących wyglądu wnętrza.
 • Usługa dotyczy wizualizacji na podstawie wymiarów dostarczonych przez Zamawiającego
 • Projekt wizualizacji wykonany będzie na podstawie wybranej przez Zamawiającego kolekcji płytek ceramicznych oraz dekoracji  będących w ofercie handlowej firmy GLASSDEX.
 • Wizualizacja dotyczy jednej kolekcji płytek dostępnych w ofercie.
 • Po dokonaniu wyboru kolekcji przez klienta nie ma możliwości jej zmiany.
 • Koszt wykonania projektu 200 zł brutto płatne na konto bankowe  PKO SA
  26 1240 3129 1111 0010 3199 4258
 • W przypadku zmiany asortymentu  będącego przedmiotem projektu zamawiający ponosi opłatę w wysokości 100 zł  brutto za każdą kolejną zmianę.
 • Usługa przewiduje wprowadzenie maksymalnie trzech poprawek do przygotowanej wizualizacji.
 • Za każdą kolejną poprawkę zamawiający ponosi opłatę w wysokości 30 zł brutto
 • Po zakończeniu projektu wizualizacja zostanie przekazana Klientowi w formie plików graficznych drogą elektroniczną.
 • Po akceptacji klienta przygotowanego projektu zostanie przesłana w wersji elektronicznej dokumentacja techniczna wraz z zestawieniem zastosowanych produktów.
 • Jeżeli wartość zamówionych płytek w cenach brutto przekroczy 5000 zł wówczas klient otrzymuje projekt gratis, a kwota wpłaconej wcześniej zaliczki jest traktowana jako częściowa zapłata za płytki.
 • Czas realizacji zamówienia projektu od 2 do 10 dni
Zobacz przygotowane projekty

Kontakt z naszym projektantem:

Monika Bernacka

Tel: 692310119

e-mail:
biuro@glassdex.pl

Dekoracje Trzeciowypałowe

Dzięki rozbudowie naszego parku maszynowego o urządzenia do produkcji dekoracji trzeciowypałowych, rozszerzyliśmy zakres naszej oferty skierowanej zarówno do firm jak i klienta indywidualnego.

Posiadamy maszyny dzięki którym jesteśmy w stanie wyprodukować dekorację ceramiczną o max wymiarach dochodzących do 90 cm.

Do produkcji używamy bogatej gamy materiałów najwyższej jakości znanych i cenionych producentów.

Współpracujemy już z licznymi przedsiębiorstwami z branży ceramicznej, które świadczą o naszej rzetelności jako partnera biznesowego i kooperanta.

Laminowanie Szkła

Dzięki rozbudowie naszego parku maszynowego o urządzenia do produkcji dekoracji trzeciowypałowych, rozszerzyliśmy zakres naszej oferty skierowanej zarówno do firm jak i klienta indywidualnego.

Posiadamy maszyny dzięki którym jesteśmy w stanie wyprodukować dekorację ceramiczną o max wymiarach dochodzących do 90 cm.

Do produkcji używamy bogatej gamy materiałów najwyższej jakości znanych i cenionych producentów.

Współpracujemy już z licznymi przedsiębiorstwami z branży ceramicznej, które świadczą o naszej rzetelności jako partnera biznesowego i kooperanta.

Indywidualny wydruk zdjęć

Najnowszą technologią wykorzystywaną przy produkcji dekoracji do płytek ceramicznych jest zadruk UV obrazów na szkle. Dekoracje szklane wykonane w tej technologii są wykorzystywane jako ozdoby uzupełniające płytki ceramiczne lub jako ich zamiennik. Doskonale sprawdzają się jako panele kuchenne montowane pomiędzy meblami tworząc niepowtarzalne wnętrza. Piękne obrazy drukowane na szkle, są bardzo ciekawym rozwiązaniem wykorzystywanym w aranżowaniu nowoczesnych mieszkań. Oryginalność tego typu dekoracji sprawia, że warto zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie.

Nasza firma oferuje usługi zadruku tego typu dekoracji na materiale własnym oraz na materiałach powierzonych w dowolnych formatach. W ramach oferty proponujemy zadruki obrazów z naszej bazy lub indywidualnych zdjęć przesłanych do nas.

Obróbka Szkła

Oferujemy Państwu usługi związane z obróbką szkła, takie jak: cięcie szkła cnc, fazowanie krawędzi, szlifowanie krawędzi, wiercenie otworów, obtapianie, piaskowanie powierzchni szkła.

Cięcie mozaiki ceramicznej

Oferujemy Państwu usługę ciecia mozaiki ceramicznej z materiałów powierzonych (gresu, glazury i terakoty) oraz z materiałów oferowanych przez naszą firmę. Na specjalne zamówienia możemy wykonać indywidualne wzory mozaiki ceramicznej lub szklano-ceramicznej. Doświadczenie i wykwalifikowana kadra gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług.

Aranżacje:

Wydruki wielkoformatowe

Nasza firma wykonuje wydruki wielkoformatowe, które mają szerokie zastosowanie.

Oferujemy wysokiej jakości wydruki, które charakteryzują się szeroką paletą barw oraz  które posiadają wysoką odporność na warunki atmosferyczne.Znajdują one zastosowanie jako reklama zewnętrzna jak i wewnętrzna np.: tablice reklamowe, banery, billboardy, szyldy, ekspozycje.

Oferujemy wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Kontakt:
biuro@glassdex.pl
tel. 518114547