O FIRMIE

Firma Glassdex

Od początku prowadzenia działalności specjalizujemy się w zdobieniu i obróbce szkła różnymi technikami.

Skupiliśmy się na produkcji listew, mozaiki szklanej oraz paneli szklanych do kuchni. W 2014 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkcję dekoracji szklanych wykonanych w najnowszej technologii druku cyfrowego. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które zdobią szkło tą metodą.

Sprawdź bogatą ofertę, panele szklane do kuchni i łazienki
OFERTA

Dekoracje te pozwalają tworzyć ze szkła niepowtarzalny klimat wnętrza kuchni i łazienki. Cieszą się one na rynku dużym powodzeniem wśród projektantów oraz producentów płytek ceramicznych. Stosowane są jako uzupełnienie oferty produktowej, które w połączeniu z ceramiką dają wspaniałe możliwości aranżacyjne w niepowtarzalnym, nowoczesnym stylu. Połączone techniki zdobienia szkła dają również możliwość całkowitego zastąpienia płytek ceramicznych jako materiału do wykończenia wnętrza dodatkowo tworzą unikalny ich charakter.

W 2015 roku poszerzyliśmy nasz park maszynowy, dzięki czemu wzrosły możliwości produkcyjne naszej firmy oraz zwiększył się zakres działalności, między innymi o produkcję płytek i dekoracji ceramicznych, mozaik ceramicznych ciętych, dekoracji szklanych i mozaik laminowanynych z różnymi ciekawymi materiałami np. naturalnym drewnem.(kolekcja Timber glass)

Zapraszamy do współpracy, a także do zapoznania się z naszą ofertą.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem naszych produktów, zapraszamy Państwa do naszej Platformy Handlowej.